“Szkoły dla miast” – program edukacyjny

Trafiając na tę podstronę serwisu internetowego BioCity.pl, zapewne poszukujesz informacji o programie „Szkoły dla miast”, o którym pojawiło się sporo informacji w Internecie (i nie tylko!).

Czym był program szkoły dla miast?

Aktualnie w Internecie możemy znaleźć tylko archiwalne informacje o projekcie „Szkoły dla Miast”. Czego możemy się z nich dowiedzieć?

Szkoły dla miast to program edukacyjny kierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz liceów i innych szkół ponadgimnazjalnych (w tym ponad 600 placówek z Warszawy). Celem programu jest troska o środowisko.

Czym dzisiaj jest serwis Internetowy BioCity?

BioCity.pl dzisiaj to serwis internetowy – choć wygląda inaczej i dostarcza zupełnie innych treści, w gruncie rzeczy ma podobny cel. O ile pierwotnie, autorzy chcieli dbać o środowisko, o tyle dzisiaj fundamentalnym celem BioCity jest propagowanie zdrowego stylu życia. Można zatem wysunąć wniosek, że zarówno „kiedyś”, jak i „dziś” – BioCity.pl to serwis stawiający na zdrowie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o obecnych autorach BioCity? Koniecznie odwiedź zakładkę „O nas”.

Co znajdziesz obecnie na BioCity.pl?

Serwis internetowy BioCity to przede wszystkim baza informacji o zdrowym trybie życia. Publikujemy artykuły w pięciu różnych kategoriach tematycznych, tj.:

W praktyce oznacza to, że każdy czytelnik znajdzie tutaj treści, które pomogą mu wyeliminować problemy natury zdrowotnej oraz poprawić urodę.

Stawiamy przede wszystkim na to, aby publikowane treści cechowała wysoka wartość merytoryczna. Nasze artykuły są poczytne i cieszą się naprawdę sporą popularnością.

Czytaj obecne BioCity!

Nie uciekaj! Zostań z nami na dłużej i ciesz się darmowymi, merytorycznymi treściami, które cenione są przez wielu Internautów! Na początek odsyłamy Cię do publikacji, które czytane są zdecydowanie najczęściej: