O nas

BioCity

BioCity.pl to serwis internetowy, którego fundamentalnym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia!

Internet to medium dające nieograniczone możliwości. Znajdziemy w nim mnóstwo wartościowych treści, które mogą być pomocne w eliminacji wielu problemów związanych ze zdrowiem oraz urodą. Niestety, obok wysoce merytorycznych publikacji, pojawia się coraz więcej treści, których wartość edukacyjna pozostawia wiele do życzenia.

Jako autorzy publikacji, staramy się zawsze serwować treści najwyżej jakości, które będą nie tylko przystępne (napisane prostym, zrozumiałym językiem), jak i merytoryczne. Artykuły poradnikowe tworzymy w oparciu o naszą najlepszą wiedzę i badania naukowe, które z łatwością każdy może zweryfikować w bazie PubMed.

Wraz z rozwojem portalu oraz rosnącym zainteresowaniem naszych czytelników, prócz klasycznych poradników, podjęliśmy się trudnego zadania, jakim jest rzetelne recenzowanie popularnych kosmetyków i suplementów diety. Ze względu na mnogość preparatów – nie każdy przedstawiany przez nas produkt, został przez nas przetestowany. W zamian za to serwujemy: rzetelną analizę składu oraz weryfikację opinii na temat danego produktu.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że treści zawarte w serwisie BioCity.pl mają charakter edukacyjny, informacyjny oraz reklamowy i zostały stworzone w oparciu o wiedzę autora oraz opinie i doświadczenia innych użytkowników Internetu, nie stanowią alternatywy dla porady specjalisty.