Mass Extreme na masę mięśniową: cena, skład i opinie

Mass Extreme to tabletki na przyrost masy mięśniowej, które według wielu opinii są bezpieczne dla zdrowia, a po ich stosowaniu nie występują skutki uboczne. Zwiększenie masy odbywać ma się naturalnie przez dostarczenie substancji odżywczych. Jaki skład ma Mass Extreme, jak działa i jak go stosować? Czy ten produkt na budowę mięśni naprawdę wart jest uwagi?

Co to jest Mass Extreme i kto może go stosować?

co to jest Mass Extreme

 Mass Extreme na zwiększenie masy mięśniowej  to popularny preparat w kategorii środków wspomagających budowanie mięśni. Występuje w postaci tabletek doustnych, które zapewniają wysokie dawki związków niezbędnych do budowania mięśni. Co więcej, Mass Extreme ma wpływać także regenerująco na organizm i zwiększać siłę.

Tabletki na przyrost masy mięśniowej Mass Extreme przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją masę. Co ważne, stosowanie Mass Extreme ma powodować nie tylko wzrost wagi, a sprawiać, że powstające mięśnie formować mają się w spektakularną muskulaturę.

Uwaga! Produkt Mass Extreme jest na tyle popularny, że doczekał się swoich podróbek. Kupuj bezpiecznie z oficjalnych źródeł, tj. oficjalnej strony producenta tabletek.

Mass Extreme dostarcza substancji niezbędnych do rozwoju masy mięśniowej i wykazuje szerokie działanie wspomagające ten proces. Mięśnie nie tylko stają się znacznie rozbudowane, ale także wyrzeźbione i wzmocnione. Co więcej, preparat zwiększa wydolność organizmu, a co za tym idzie możliwości do dłuższych i bardziej efektywnych treningów.

Mass Extreme to produkt, który zajął drugie miejsce w rankingu najlepszych odżywek i suplementów diety na masę.

Skład tabletek Mass Extreme

skład Mass Extreme

 

Skład Mass Extreme ma oparty na naturalnych substancjach, dzięki czemu uznawany jest za bezpieczny dla zdrowia i zapewniający przyrost masy mięśniowej w sposób nieinwazyjny, zgodny z naturalnymi procesami zachodzącymi w ludzkim organizmie.

Co ważne, składniki zawarte w Mass Extreme powszechnie znane są ze swoich właściwości. Co zatem znajdziemy w tabletkach?

W skład Mass Extreme wchodzą m.in.:

 • Ekstrakt z kozieradki pospolitej (Fenugreek) – wykazuje właściwości anaboliczne, czyli zwiększa wydzielanie testosteronu. Działa wspomagająco na cały organizm, reguluje trawienie, zwiększa apetyt i pobudza regenerację wszystkich tkanek. Przez zwiększenie syntezy glikogenu w komórkach mięśniowych wpływa na ich rozrost.
 • Kwas 4-Amino Butanowy (GABA) – zwiększa produkcję hormonu wzrostu oraz usprawnia spalanie tłuszczu i przetwarzanie go w energię. Dzięki temu składnikowi zyskujemy dodatkowe pokłady energii i nie musimy się martwić o gromadzenie tkanki tłuszczowej w nieodpowiednich miejscach, zatem rzeźba ciała staje się odpowiednio ukształtowana.
 • Kwas D-Asparaginowy (DAA) – jest to aminokwas zwiększający wydzielanie męskiego hormonu – testosteronu. Odpowiada za zwiększenie przyrostu mięśni, a także wpływa na męską sprawność w innych aspektach życia.
 • Kwas fosfatydowy (PA) – fosfolipid, który wchodzi w skład wszystkich tkanek organizmu, odpowiada za wzrost suchej masy mięśniowej poprzez stymulację komórek do rozrostu.
 • 5-Deoksyadenozylokobalamina – koenzym witaminy B12, który pełni ważną rolę w metabolizmie tłuszczów i cukrów. Jest niezbędnym składnikiem do budowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Wpływa na przyrost masy ciała i dodaje siły.
 • Ekstrakt Korzenia Maca – działa na organizm silnie pobudzająco, zwiększa energię i wytrzymałość organizmu, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Wpływa także korzystnie na męską sprawność seksualną. [/su_list[]

Działanie i efekty stosowania Mass Extreme

  Jak działa Mass Extreme? 

Zgodnie z informacjami producenta, tabletki te mają kilkuetapowe działanie, które pozwala na kompleksowe przeprowadzenie organizmu przez proces budowy muskulatury. Produkt ma nie tylko pobudzać ciało do budowy mięśni, ale także spalać tkankę tłuszczową i zwiększać siłę. Mass Extreme zawiera także składniki, które wpływają na poprawę samopoczucia i zwiększenie sił witalnych.

Regularne stosowanie Mass Extreme ma sprawiać, że w komórkach zwiększa się synteza glikogenu, w efekcie mięśnie naturalnie zaczynają rosnąć. Pobudzenie wytwarzania hormonu wzrostu daje efekt przyrostu masy. Jest to działanie bezpieczne, w przeciwieństwie do nielegalnych i zagrażających zdrowiu sterydów.

Z kolei zwiększenie produkcji testosteronu ma korzystny wpływ praktycznie na wszystkie funkcje męskiego organizmu. Odpowiedni poziom testosteronu nie tylko ułatwia i przyspiesza budowanie mięśni, ale także ma istotny wpływ na zdrowie mężczyzn.

Tabletki Mass Extreme na zwiększenie masy są źródłem substancji odżywiających mięśnie i tkanki. Stosowanie Mass Extreme uzupełnia poziom składników, które są niezbędne do zachowania zdrowia w trakcie treningu. Dostarczanie wartościowych związków przyspiesza osiągnięcie oczekiwanych efektów i znacznie ułatwia trening.

Związki aktywne w Mass Extreme mają również właściwości energetyzujące i wzmacniające organizm. Mają korzystny wpływ na zdolność koncentracji i logicznego myślenia, dzięki czemu stajemy się bardziej skoncentrowani na treningu.

Większa wydolność organizmu
Zwiększenie wydolności organizmu pozwala na znacznie dłuższe i efektywniejsze treningi, a substancje o działaniu regenerującym zapobiegają tzw. przeciążeniu po ćwiczeniach. Działanie wspomagające regenerację powoduje, że stosując Mass Extreme nie odczuwamy tak dużego zmęczenia, dokuczają nam mniejsze ,,zakwasy” i nie musimy martwić się, skąd weźmiemy siły na następny trening.

Stosowanie tabletek Mass Extreme może sprawić, że efekty po ćwiczeniach zwiększających masę i budujących muskuły pojawią się szybciej i prędzej będą widoczne gołym okiem.

Według zapewnień producenta stosowanie Mass Extreme daje efekty takie jak:

 • zwiększenie masy mięśniowej nawet o 96%,
 • wzrost siły nawet o 147%,
 • zwiększenie energii i pozytywnego nastawienia do ćwiczeń nawet 30%,
 • zwiększenie mocy do dłuższych treningów, które mogą trwać nawet 4x dłużej,
 • uzyskanie rzeźby ciała i wymarzonej sylwetki.

Dawkowanie tabletek Mass Extreme

Dawkowanie jest bardzo proste. Co ważne, nie musimy przyrządzać żadnych mieszanek i ściśle odmierzać dawkowania, jak w przypadku koktajli proteinowych.

Mass Extreme stosuje się regularnie, czyli codziennie przez okres przynajmniej 1-3 miesięcy, w zależności od oczekiwanych efektów. Warto pamiętać, że różnice w osiągniętych rezultatach mogą wynikać z indywidualnych predyspozycji organizmu.

Suplement diety należy zażywać 2 razy dziennie po 2 tabletki. Pierwszą dawkę przyjmujemy przed pierwszym posiłkiem, natomiast następną tuż przed treningiem. Tabletki należy popić dużą ilością wody.

W trakcie stosowania Mass Extreme warto pamiętać o odpowiedniej diecie wspomagającej budowę mięśni. Najlepiej wykluczyć wszelkie używki i nie zapominać o intensywnym treningu. Dla jeszcze lepszego efektu warto traktować Mass Extreme jako wsparcie zdrowego trybu życia.

Czy Mass Extreme jest bezpieczny?

Czy tabletki Mass Extreme są bezpieczne? Jest to produkt składający się z naturalnych składników synergicznie łączących się z organizmem. Mass Extreme jest więc zdrowszą alternatywą dla nielegalnych sterydów i hormonów wzrostu.

 Wykazuje działanie zgodne z naturą i z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia. 

Wszystkie procesy zachodzące pod wpływem Mass Extreme wynikają z pobudzania organizmu i inicjowania naturalnych przemian metabolicznych.

Jakie opinie na forum i w sieci ma Mass Extreme?

opinie o Mass Extreme

Suplement na masę Mass Extreme jest bardzo znanym i cenionym produktem, dlatego opinie na jego temat są już powszechne w miejscach jak forum internetowe. Powstało wiele recenzji odnoszących się do działania tych tabletek. Pozytywne opinie wystawiane są nie tylko przez osoby stosujące Mass Extreme, ale także przez wielu zawodowych kulturystów i trenerów. W większości efekty obserwowane po stosowaniu Mass Extreme zadowalają użytkowników.

Często podkreślane jest zwiększenie siły, które można zauważyć po krótkim czasie. Użytkownicy Mass Extreme zaznaczają także, że uzyskanie efektów odbywa się bez działań niepożądanych, w naturalny i bezpieczny dla zdrowia sposób.

Gdzie kupić Mass Extreme? Apteka, allegro, ceneo, czy strona producenta?

Preparat Mass Extreme na zwiększenie masy jest już od jakiegoś czasu dostępny w Polsce. Tabletki zyskały uznanie wielu osób i stają się coraz bardziej popularne, dlatego też nie brakuj miejsc, w których można kupić Mass Extreme. Warto jednak pamiętać o tym, żeby zamawiać produkt na sprawdzonych stronach internetowych.

Popularność często łączy się z masową produkcją podróbek, które nie dają gwarancji jakości, mogą się różnić od oryginalnego składu, a nawet zagrażać zdrowiu.

Warto więc zamówić Mass Extreme na oficjalnej stronie producenta. Cała procedura jest bardzo prosta, ponieważ wymaga jedynie wypełnienia formularza zawierającego dane osobowe potrzebne do nadania przesyłki. Za tabletki oczywiście możemy zapłacić dopiero przy odbiorze przesyłki, co daje dodatkową gwarancję bezpiecznej transakcji.

Kup teraz Mass Extreme!

Ile kosztuje Mass Extreme?

Tabletki Mass Extreme na zwiększenie masy ciała możemy kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie. Pamiętajmy, że nie jest to zwykły suplement, który pozwala tylko szybko przytyć. Kupując jeden produkt otrzymujemy preparat tak naprawdę o kilku działaniach.

Zapewniamy odżywienie dla mięśni, wzmocnienie dla ciała i umysłu oraz uzupełnienie wartościowych składników organizmu.  Suplement Mass Extreme jest jednocześnie naturalnym anabolikiem, spalaczem tłuszczu i źródłem energii. 

Ponadto usprawnia metabolizm i stanowi mega dawkę mocy. Nie zapominajmy o naturalnych hormonach wzrostu i pobudzeniu wydzielania testosteronu. Moglibyśmy wprawdzie zażywać osobno substancje wykazujące wszystkie te działania, ale ile by to w sumie kosztowało? Odpowiedź jest prosta - tysiące.

Cena Mass Extreme to zaledwie 189 zł za miesięczną kurację. Mamy również możliwość zakupienia większej ilości produktów, co jest oczywiście bardziej opłacalne.

SPRAWDŹ OFERTĘ MASS EXTREME TERAZ!

About Redakcja BioCity.pl

Jako autorzy publikacji, staramy się zawsze serwować treści najwyżej jakości, które będą nie tylko przystępne (napisane prostym, zrozumiałym językiem), jak i merytoryczne. Artykuły poradnikowe tworzymy w oparciu o naszą najlepszą wiedzę i badania naukowe, które z łatwością każdy może zweryfikować w bazie PubMed.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *