Jak naturalnie powiększyć penisa? Ranking sposobów

Jak naturalnie powiększyć penisa? Pytanie to rodzi się w głowach wielu mężczyzn, których dosięgnął tzw. “kompleks małego penisa”. Sprawdź ranking najlepszych nieinwazyjnych sposób na powiększenie członka i dowiedz się czy mogą one stanowić alternatywę dla rozwiązań oferowanych przez chirurgię oraz medycynę estetyczną. 

 Zbyt mały członek  to kompleks wielu mężczyzn. Bardzo często problem tkwi w psychice. Niska samoocena może negatywnie wpłynąć na jakość życia seksualnego. Nierzadko powoduje to trudności w nawiązywaniu kontaktów z kobietami. Panowie, którzy uważają, że ich penis jest zbyt mały, mogą odczuwać stres przed stosunkiem.

Strach zwykle towarzyszy nowym znajomościom, gdzie każdy pragnie wypaść możliwie najlepiej. Mężczyźni odczuwają presję związaną z rozmiarem penisa. W dużej mierze przekładają się na to zawyżone standardy, które mają mało wspólnego z rzeczywistością.

Obawiając się tego, że nie sprostamy oczekiwaniom partnerki, możemy nabawić się problemów z erekcją. To częsty skutek silnego stresu oraz napięcia. Warto pamiętać, że seks ma przede wszystkim sprawiać przyjemność. Nie może on wzbudzać negatywnych skojarzeń. Właśnie dlatego zbyt mały penis jest ogromnym problemem. Wielu panów zastanawia się, jak naturalnie powiększyć penisa. Do wyboru mamy wiele rozmaitych sposobów.

Należy pamiętać o tym, aby nie poddawać się na starcie. Każdy organizm jest inny, więc nie można jednoznacznie wskazać, która metoda będzie w danym przypadku najlepsza.

Poniżej przedstawiono ranking sposobów na powiększenie penisa:

5. Pompki do penisa

pompowanie penisa

Zastanawiając się, jak powiększyć penisa naturalnie warto bliżej zapoznać się z urządzeniami rozciągającymi penisa. Pompki do powiększania członka cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Należy jednak podkreślić, że wymagają one systematycznego stosowania. W innym przypadku nie osiągniemy oczekiwanego rezultatu.

Trening z pompką powinien być wykonywany codziennie lub kilka razy w tygodniu. Najlepiej, aby trwał on około 30 minut. Należy podkreślić, że są to ćwiczenia kompletnie bezbolesne, które nie powodują nieprzyjemnych dolegliwości.

Nie trzeba więc martwić się o ból, czy też dyskomfort. Z pompki warto korzystać np. po kąpieli. Dzięki temu ciało będzie rozluźnione, a  ciała jamiste znajdujące się w penisie staną się bardziej podatne na rozciąganie. 

Pompki do penisa występują w wielu wariantach, jednak zasada działania jest w każdym przypadku podobna.

Jak działa pompka do penisa?

Urządzenie ma formę cylindra, który nakładany jest na członek. Podczas pompowania do jego wnętrza wtłaczane jest powietrze. To właśnie stworzenie próżni powoduje rozszerzanie się ciał jamistych znajdujących się w penisie. Pozytywnie przekłada się to na jego długość oraz grubość. Stosowanie pompki do penisa zwiększa również ukrwienie narządów płciowych. Dzięki temu łatwiej jest osiągnąć wzwód.

Jakość erekcji poprawia się, co ma duży wpływ na rozmiar członka. Będzie on przepełniony krwią, dzięki czemu stanie się nie tylko twardszy, ale również dłuższy i szerszy.

Kontynuując odpowiedź na pytanie, jak powiększyć penisa za pomocą pompki należy przede wszystkim pamiętać o prawidłowym jej stosowaniu. Urządzenie może, ale nie musi być stosowane przed stosunkiem. Wiele par stosuje pompkę podczas gry wstępnej. W momencie, gdy penis osiągnie pożądany rozmiar wystarczy jedynie zsunąć pierścień znajdujący się na cylindrze. Zabieg ten sprawi, że krew nie odpłynie z narządu.  Istotne jest to, aby pierścień podtrzymujący erekcję został ściągnięty natychmiast po stosunku. 

Trzeba wspomnieć, że efekt stosowania pompek do penisa jest z założenia długotrwały. Wynika to z faktu, że raz rozszerzone ciała jamiste nie powrócą szybko do swojej pierwotnej formy. Oczywiście nigdy nie ma gwarancji, że za pewien czas nie ulegną one naturalnemu zmniejszeniu. Wszystko zależy od organizmu. Nie należy jednak obawiać się, że uzyskane efekty będą na chwilę.

UWAGA: Trzeba mieć świadomość, że członek stanie się większy dopiero po kilkunastu tygodniach systematycznych treningów z pompką. Nie należy więc spodziewać się spektakularnych efektów już po pierwszym użyciu, gdyż jest to fizycznie niemożliwe.

Producenci pompek do penisa twierdzą, że powiększeniu ulec ma nie tylko podstawa członka, ale również jego żołądź. Dodatkowym plusem jest fakt, że systematyczne stosowanie urządzeń rozciągających ciała jamiste prącia zwiększa również wytrzymałość seksualną. Wielu panów stosuje je właśnie po to, aby wydłużyć swoje stosunki. Jest to sprawdzona metoda na to, aby zniwelować problem z zbyt szybkim wytryskiem. To dodatkowe korzyści, które zachęcają do wypróbowania tej metody.

4. Ćwiczenia na powiększenie penisa

ćwiczenie na powiększanie penisa

Domowe sposoby to również ćwiczenia na powiększenie penisa, które działają podobnie, jak pompki do penisa. Głównym celem jest rozciągnięcie ciał jamistych znajdujących się w prąciu. Dzięki temu, że staną się one większe penis będzie lepiej ukrwiony. Wyraźne rezultaty ćwiczeń można więc zobaczyć podczas erekcji, kiedy krew szczelnie wypełni narządy płciowe. Istnieje wiele różnych ćwiczeń, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Należy zaznaczyć, że tutaj również liczy się systematyczność. Sporadyczne treningi członka nie przyniosą satysfakcjonujących rezultatów.

Podstawowe zasady przy ćwiczeniu penisa: 

 • Przed przystąpieniem do ćwiczeń należy pamiętać o tym, aby się odprężyć.
 • Ciało powinno bez rozluźnione.
 • Ćwiczenia można przeprowadzać np. po gorącej kąpieli.
 • Ważne jest to, aby robić to delikatnie.
 • Nie należy wykonywać gwałtownych ruchów, gdyż może spowodować to dolegliwości bólowe, czy też podrażnienia.

– Rozciąganie na powiększanie

Pierwszym ćwiczeniem jest rozciąganie. Ważne jest to, aby penis znajdował się w stanie spoczynku. W innym przypadku przeprowadzenie ćwiczenia będzie niemożliwe. Należy objąć palcami główkę penisa, a palcem środkowym podtrzymać jego nasadę. Podczas treningu należy maksymalnie rozciągać członka. Nie można jednak robić tego zbyt mocno, gdyż może pojawić się ból. Rozciąganie powinno trwać około pół minuty. Wystarczy chwila odpoczynku, aby wykonać ćwiczenie ponownie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Jelqing – ćwiczenie na powiększenie penisa: jak robić i jakie daje efekty?

– Trening mięśni kegla

Drugim ćwiczeniem jest trening mięśni Kegla. Mają one spory wpływ na wielkość penisa. Bezpośrednio wpływają one również na erekcję. Dzięki nim łatwiej jest osiągnąć oraz utrzymać wzwód. Poprawia się także ukrwienie narządów płciowych. Warto również zaznaczyć, że treningi mięśni Kegla zwiększają świadomość własnego ciała. Ułatwia to poprawę wytrzymałości seksualnej. Stosunek będzie mógł trwać dłużej, gdyż sprawne mięśni Kegla umożliwiają skuteczną kontrolę nad wytryskiem. Takie sposoby na powiększanie penisa mają pozytywny wpływ na życie seksualne. Wpływają one nie tylko na rozmiar członka.

Trening mięśni Kegla jest bardzo prosty – wystarczy zaciskać je przez około 3 sekundy, rozluźniać, a następnie ponownie zaciskać. Należy wykonać kilkadziesiąt powtórzeń. Istotne jest to, aby każdego dnia zwiększać intensywność treningu. Możemy dojść do nawet kilkuset powtórzeń.

3. Zioła i owoce na powiększenie penisa

zioła na powiększenie penisa

Zioła na powiększenie penisa mają przede wszystkim  pobudzić krążenie krwi, a także zwiększyć jakość erekcji.  Istotne jest to, aby stymulowały one również rozrastanie się ciał jamistych w penisie. Dostępnych jest wiele ziół, które pozytywnie wpływają na pracę narządów płciowych.

– Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego

Jednym z nich jest ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego. Wykazuje on działanie pobudzające. Wpływa również na pracę układu krwionośnego. Roślina ta zapewnia lepsze ukrwienie penisa, dzięki czemu staje się on wyraźnie większy. Warto również wspomnieć, że niweluje ona problemy z potencją. Zapewnia także redukcję stresu i szkodliwego napięcia.

– Ekstrakt z korzenia szeń-szenia

Innym naturalnym produktem jest ekstrakt z korzenia szeń-szenia. Jest to roślina stosowana głównie na potencję. Podobnie jak w poprzednim przypadku znakomicie oddziałuje ona na ukrwienie członka. Penis staje się maksymalnie wypełniony krwią, co bezpośrednio wpływa na jakość potencji. Jest to również sposób na to, że będzie on wydawać się dłuższy i grubszy. Stosowanie ekstraktu z tej rośliny nie niesie za sobą dotkliwych skutków ubocznych, co stanowi niewątpliwą zaletę. Składniki znajdujące się w żeń-szeniu ułatwiają uwalnianie się tlenku azotu, czyli związku, który jest niezbędny do osiągnięcia wzwodu.

Ziół pozytywnie wpływających na potencję, a tym samym rozmiar penisa jest naprawdę wiele.

W tej grupie produktów znajduje się m.in.:

 • buzdyganek naziemny,
 • szafran,
 • pieprz czarny,
 • korzeń Maca,
 • palma sabałowa,
 • damiana pustynna,
 • miłorząb japoński,
 • lukrecja,
 • lubczyk,
 • liść pokrzywy,
 • kozieradka,
 • kozie ziele,
 • owies,
 • nasiona guarany,

a także wiele innych.

2. Kremy i żele na powiększenie penisa

kremy i żele na powiększenie penisa

Na rynku znajdziemy rozmaite kremy i żele powiększające penisa. Za skuteczność ich działania odpowiada przede wszystkim skład. Związki znajdujące się w preparacie błyskawicznie wchłaniają się w skórę.  Kremy i żele na powiększenie członka stosuje się wyłącznie od zewnątrz.  Jak w każdym przypadku musimy pamiętać o tym, aby robić to systematycznie. Zasada działania tego typu produktów jest podobna – maja one przede wszystkich rozszerzać ciała jamiste. Należy również dodać, że często wywołują one dodatkowe efekty m.in. delikatne drgania na członku, które zwiększają popęd seksualny i wrażliwość na bodźce.

Jak stosuje się kremy i żele na powiększenie penisa?

Żele i kremy na powiększenie członka mogą być stosowane bezpośrednio przed stosunkiem. Zwykle zaleca się nałożenie około 20 minut przez zbliżeniem. Jest to optymalny czas, dzięki czemu preparat całkowicie się wchłonie. Warto wspomnieć, że zwiększa on również poziom nawilżenia skóry, co przekłada się na lepsze doznania podczas seksu. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się bolesnych obtarć. Oczywiście preparaty mogą być nakładane nie tylko przez współżyciem – wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji.

Wśród kremów na powiększenie penisa na zdecydowanie wyróżnienie zasługuje Expansil Cream. Określany mianem “hitu” produkt, cieszy się świetnymi opiniami. Jego cena w stosunku do potencjalnych efektów jest relatywnie niska.

1. Suplementy na powiększenie penisa

suplementy na powiększenie penisa

 Tabletki na powiększenie penisa stymulują ciała jamiste od wewnątrz.  Działają kompleksowo, dzięki czemu są one często skuteczniejsze niż kremy do stosowania zewnętrznego.

Istotne jest jednak to, aby wybrać suplement o bezpiecznym i sprawdzonym składzie. Im bardziej naturalny skład, tym lepiej. Rekomendowane są w szczególności produkty, które bazują na składnikach roślinnych.

Są one nie tylko skuteczne, ale również powszechnie uznawane za bezpieczne dla zdrowia.

Popularnym suplementem na wzrost penisa jest Member XXL. Jest to produkt w kapsułkach, co zwiększa wygodę jego stosowania. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach regularnej suplementacji. Według opinii użytkowników,  członek staje się nie tylko wyraźnie dłuższy, ale również grubszy.  Wpływa na to mocniejsza erekcja. Podczas wzwodu członek stanie się twardy, a także naprężony. Dzięki temu jest on nawet kilka centymetrów większy, co z pewnością usatysfakcjonuje wielu mężczyzn.

Member XXL bazuje na unikatowej formule. Jedna kapsułka zawiera optymalną ilość składników odżywczych, witamin i minerałów. Niewątpliwą zaletą jest bezpieczny skład.

Znajdziemy tutaj m.in.:

 • ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego,
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia,
 • ekstrakt z szafranu,
 • ekstrakt z pieprzu czarnego.

Na uwagę zasługuje fakt, że opisywany suplement diety może być stosowany razem z wszystkimi wyżej wymienionymi metodami na powiększenie penisa.

Uwaga! Producent Member XXL oferuje rabat (-20%). Promocja jest ograniczona czasowo, ale bardzo często jest aktywna pod poniższym linkiem:

About Redakcja BioCity.pl

Jako autorzy publikacji, staramy się zawsze serwować treści najwyżej jakości, które będą nie tylko przystępne (napisane prostym, zrozumiałym językiem), jak i merytoryczne. Artykuły poradnikowe tworzymy w oparciu o naszą najlepszą wiedzę i badania naukowe, które z łatwością każdy może zweryfikować w bazie PubMed.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *